Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Anna Chachulska

Nazywam się Anna Chachulska. Mam 53 lata. Na początku grudnia 2013 roku uległam wypadkowi komunikacyjnemu. Czy ktoś z Waszych bliskich wpadł pod pociąg? O takich sytuacjach czytamy w gazetach, gdzieś, komuś...daleko...

Nazywam się Anna Chachulska. Mam 53 lata. Na początku grudnia 2013 roku uległam wypadkowi komunikacyjnemu. Czy ktoś z Waszych bliskich wpadł pod pociąg? O takich sytuacjach czytamy w gazetach, gdzieś, komuś...daleko. I ja tak myślałam, ale któregoś dnia wysiadając z pociągu, znalazłam się pod nim! W jednej chwili moje życie zmieniło się o 180 stopni. Straciłam obydwie nogi w podudziach. Wydawałoby się, że już nigdy nie będę mogła normalnie funkcjonować, samodzielnie chodzić. Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że nie jestem osobą, która łatwo się poddaje. Jestem energiczna i chcę walczyć o siebie. Chcę normalnie żyć i być nadal samodzielna. Mam wielu znajomych, na których mogę liczyć w potrzebie, ale nie chciałabym uzależnić się od ich pomocy. Proszę Was nawet o niewielkie wpłaty, dzięki którym moje życie, chociaż w części, wróci do normalności. Pieniądze to rzecz nabyta, mówi się, że szczęścia nie dają....ale dla mnie są narzędziem do odzyskania częściowej samodzielności i normalnego życia. Tymi narzędziami są m.in. rehabilitacja, protezy...Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Chachulska, 2826 pomożecie mi Państwo wrócić do dawnego życia, za co z góry serdecznie dziękuję, Ania.

PROSZĘ POMÓŻ MI ODZYSKAĆ MOJĄ SPRAWNOŚĆ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Chachulska, 2826 pomożecie mi Państwo wrócić do dawnego życia, za co z góry serdecznie dziękuję, Ania.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 854
Ulotkę wygenerowano: 27
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+4 #1 Anencja 2014-01-31 11:15
oddam 1% na pewno
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>