Nazywam się Anna Bartniczuk, mam 40 lat. Urodziłam się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem, nie chodzę, poruszam się na wózku inwalidzkim. W dzieciństwie stwierdzono u mnie także wodonercze obustronne.

Obecnie, pomimo leczenia, mam schyłkową niewydolność nerek. Powoli szykowana jestem do dializ, mam czynną przetokę a-v na przedramieniu. Brakuje mi pieniędzy na rehabilitację i leki. Dostępny jest lek, który oddala wizję dializ, jednak nie jest refundowany. Miesięczny koszt leczenia jest bardzo wysoki. Ze względu na mój młody wiek postanowiłam zawalczyć o siebie, ale potrzebuję wsparcia życzliwych ludzi.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bartniczuk, 11128 pomagacie mi Państwo w realizacji planów i marzeń oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję. Anna Bartniczuk.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 362

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!