Witam, nazywam się Ania Baranek-Jurkowska. 17 miesięcy temu urodziłam ślicznego synka. Pół roku temu dowiedziałam się, że jestem chora na rzadką chorobę stwardnienie zanikowe boczne, polegającą na stopniowym zaniku mięśni aż do całkowitego paraliżu i śmierci...

 Witam, nazywam się Ania Baranek-Jurkowska. 17 miesięcy temu urodziłam ślicznego synka. Pół roku temu dowiedziałam się, że jestem chora na rzadką chorobę stwardnienie zanikowe boczne, polegającą na stopniowym zaniku mięśni aż do całkowitego paraliżu i śmierci. Nie znaleziono jeszcze leku na tą okrutną chorobę. Jednak walczę z nią pomimo, że posuwa się szybko. M.in. pobieram rehabilitację, stosuję leki opóźniające rozwój choroby. Moim pragnieniem, jak każdej matki, jest wychować synka. Kieruję tą drogą prośbę do Państwa o wsparcie finansowe, abym mogła w części opłacić kosztowne leczenie.  

POMÓŻ MI W ZMAGANIACH Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Baranek-Jurkowska, 5679 wspieracie mnie Państwo w codziennej walce. Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 682

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!