Witam, Do niedawna byłam pełną życia kobietą. Niestety  znienacka zaatakowała mnie choroba. Diagnoza brzmiała jak wyrok ,,rak płuc''. W jednej chwili zawalił się mój świat. Nie mogłam się z tym pogodzić dlaczego ja...

Witam,Do niedawna byłam pełną życia kobietą. Niestety  znienacka zaatakowała mnie choroba. Diagnoza brzmiała jak wyrok ,,rak płuc''. W jednej chwili zawalił się mój świat. Nie mogłam się z tym pogodzić dlaczego ja? Jestem już po chemioterapii i czeka na mnie jeszcze radioterapia i bronchoterapia.Potrzebuję pomocy finansowej na dojazdy do szpitala, na leki oraz perukę. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc za która serdecznie z góry dziękuję.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Czekaj, 8209 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o życie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 296

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!