Aneta ma 24 lata, jej światem jest muzyka i rodzina, bardzo lubi śpiewać. Urodziła się jako zdrowa dziewczynka, jednak w trzecim miesiącu życia wystąpiły drgawki...

Aneta ma 24 lata, jej światem jest muzyka i rodzina, bardzo lubi śpiewać. Urodziła się jako zdrowa dziewczynka, jednak w trzecim miesiącu życia wystąpiły drgawki. Diagnoza była straszna: Zespół Westa - wczesnodziecięca padaczka, opóźniony rozwój psychoruchowy, zanik nerwu wzrokowego, autyzm. Przez lata leczenia, rehabilitacji i terapii Aneta wiele osiągnęła, jednak postępujący zanik nerwu wzrokowego spowodował, iż nie widzi. Córka wymaga ciągłej opieki, pomocy w codziennym funkcjonowaniu, dalszego leczenia, terapii i rehabilitacji. Koszty te przekraczają nasze możliwości. Proszę o wsparcie wszystkich, którzy chcą pomóc i przyczynić się do tego by życie Anety było lepsze.   Z całego serca dziękuję.

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gościk, 6431 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą córki.

Elżbieta Gościk  - mama Anety


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 432

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!