Mam na imię Aneta. Od urodzenia choruję na Rdzeniowy Zanik Mięśni, jak wiadomo jest to choroba nieuleczalna. Poruszam się na wózku inwalidzkim.

Na co dzień potrzebuję pomocy bliskich przy wszystkich czynnościach, począwszy od wstawania z łóżka, toalecie oraz wszystkich czynnościach dnia codziennego. Nawet herbaty nie jestem w stanie sama zrobić. Dlatego tak bardzo ważna jest rehabilitacja, która spowolni trochę tą straszną chorobę. Koszt rehabilitacji jest bardzo wysoki. Oprócz rehabilitacji są potrzebne sprzęty ułatwiające życie. Niestety ani mnie ani rodziny nie stać na te wszystkie wydatki. Mam nadzieję, że dzięki Wam, ludziom dobrej woli uda się chociaż częściowo realizować moje podstawowe potrzeby.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bryła, 10169 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1963

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!