Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Andrzej Wilk

Witam serdecznie! Nazywam się Andrzej Wilk. W tym roku obchodzę swoje 42 urodziny, wraz z żoną wychowujemy 11-letnią córcię Amelkę...

Witam serdecznie! Nazywam się Andrzej Wilk. W tym roku obchodzę swoje 42 urodziny, wraz z żoną wychowujemy 11-letnią córcię Amelkę. Moja tragiczna historia zaczęła się niewinnie podczas weekendu majowego w 2016 roku. Podczas wchodzenia na 4 piętro do mieszkania brata zauważyłem niepokojącą zadyszkę. Po zgłoszeniu się do lekarza padło podejrzenie zapalenia oskrzeli, a po dalszych badaniach lekarz przekazał nam wstrząsającą informację o diagnozie bardzo agresywnego nowotworu płuca z przerzutami... Po pierwszym szoku postanowiliśmy podjąć walkę z tą podstępną chorobą i nie poddawać się. Ostateczne rozpoznanie okazało się niestety bardzo okrutne - rak gruczołowy płuca w 4 stopniu z przerzutami do opłucnej, węzłów śródpiersia oraz kręgosłupa. Ponieważ w lipcu pojawiły się włamania w odcinku lędźwiowym kręgosłupa i co za tym idzie - bardzo silny ból przeszedłem wertebroplastykę (cementowanie kręgów), co wzmocniło kręgosłup, jednak nie zmniejszyło odczuwalnego bólu. We wrześniu 2016 r. rozpocząłem leczenie onkologiczne poprzez chemioterapię oraz w ramach badań klinicznych niedostępnym jeszcze w Polsce nowoczesnym lekiem immunoterapeutycznym, co dało duży sukces. Niestety po kilkunastu optymistycznych miesiącach w styczniu 2018 r. podczas kontrolnej tomografii okazało się, że rak nie ma zamiaru się poddać i nastąpiła bardzo szybko postępująca progresja. Nie daję za wygraną, bo przecież mam dla kogo żyć! I tu wielka prośba do Was o wsparcie, dzięki któremu będę mógł mieć dostęp w drugiej linii leczenia również do nowoczesnego leku, jednakże nierefundowanego jeszcze w Polsce. Niestety terapia ta jest bardzo droga i bez pomocy darczyńców nie mam szans, aby samemu wygrać tę walkę... Być może w przyszłości dzięki uzbieranym kwotom, możliwe będzie leczenie za granicą, uzupełnienie konwencjonalnego leczenia także metodami alternatywnymi, suplementacja, rehabilitacja, zakup sprzętu medycznego czy zapewnienie profesjonalnej opieki w domu. Jeżeli możecie mi pomóc w jakikolwiek sposób, zarówno ja jak i moja rodzina będziemy Wam niesamowicie wdzięczni... Nie liczy się kwota, ale sama chęć niesienia pomocy.  

TYLKO DZIĘKI WAM MOGĘ POKONAĆ RAKA!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wilk, 7705 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w funkcjonowaniu na co dzień. Dziękuję z całego serca za każdą wpłaconą złotówkę! 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 742
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>