Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Andrzej Urbanowicz

Mam na imię Andrzej. Jestem, a raczej byłem zapalonym siatkarzem, nauczycielem wychowania fizycznego w gimnazjum. Zawsze dawałem z siebie wszystko, zarówno na boisku, jak również w życiu codziennym! Niestety w październiku 2012 r. w wyniku pooperacyjnych komplikacji amputowano mi nogę na wysokości uda.

Szansą na powrót do normalnego życia jest proteza, której zakup pomoże mi być sprawnym jak dawniej. Marzę o powrocie do pracy oraz by móc w przyszłości zagrać w piłkę z moim synkiem. Chcę żyć i widzieć, jak dorastają moje dzieci.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem URBANOWICZ, 1923 pomagacie nam Państwo w codziennym funkcjonowaniu i walce o jutro.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 275
Ulotkę wygenerowano: 12
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+1 #3 Andrzej Urbanowicz 2014-05-05 22:19
Wszystkim serdecznie dziękuje za wsparcie. Dzięki Państwa dobroci mogę dziś napisać, że znów chodzę samodzielnie, pracuję i jeżdżę samochodem.
Bóg zapłać Wam wszystkim.
Gorąco pozdrawiam
Cytować
0 #2 Andrzej Urbanowicz 2013-01-28 20:18
Dziekuje Pani serdecznie z całą moją rodzina i przekazuję pozdrowienia od mamy.
Cytować
0 #1 ANNA M 2013-01-27 16:32
Współczuję,prze każę 1% podatku.Mieszka łam kiedyś w Twojej miejscowości pod lasem Anna Maksym.Wiadomoś ć tą choć przykra przekażę innym.Głowa do góry i trzymaj się ciepluchno.Pozd rawiam mamę Helenę i całą rodzinę,kiedyś byliśmy sąsiadami. Wiem,że tata Władek odszedł już do Pana po nagrodę,niech mu ziemia lekką będzie.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a