Nazywam się Andrzej Staniszewski, mam 53 lata. W sierpniu 2016 roku uległem wypadkowi przy pracy, wskutek czego doszło do złamania kręgosłupa w odcinku szyjnym i przerwania rdzenia kręgowego - jestem sparaliżowany.

Przez porażenie czterokończynowe stałem się w 100% zależny od innych ludzi, natomiast porażenie spastyczne przysparza mi ciągłego dyskomfortu i bólu. Nie poddaje się i chcę walczyć o własne jutro dla mnie i rodziny. Abym mógł godnie żyć i podnosić własną sprawność fizyczną konieczna jest kosztowna rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne oraz kosztowny sprzęt, który ułatwi mi codzienne funkcjonowanie i życie. Sam nie poradzę sobie z pokryciem wszystkich kosztów.

PROSZĘ LUDZI DOBREJ WOLI O POMOC

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem STANISZEWSKI, 9720 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 365

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!