Mam na imię Andrzej, mam 38 lat. Mam żonę i synka. Od 2013 roku zmagam się z czterokończynowym niedowładem z przewagą strony prawej po przebytym udarze niedokrwiennym, a wszystko to jest efektem pękniętego tętniaka.

Obecnie jestem po pierwszym etapie fibrotomii, dzięki której zaczynam chodzić na własnych nogach. Przede mną drugi etap fibrotomii, która pozwoli mi uwolnić się od bolesnych przykurczów i przyniesie lepsze efekty rehabilitacji, a dzięki niej może w końcu zacznę chodzić samodzielnie. Przede mną jeszcze bardzo długa droga i ciężka praca. Dzięki Państwa pomocy mam szansę na rehabilitacje oraz wyjazdy rehabilitacyjne, które są bardzo kosztowne, ale dają bardzo duże efekty.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Klimczak, 3025 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

Z całego serca dziękuje wszystkim za okazana pomoc, Andrzej Klimczak.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 496

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!