Nazywam się Andrzej Bzymek. Mam 61 lat. Całe dorosłe życie byłem czynny zawodowo. Pracowałem w branży ciepłowniczej, w tym wiele lat w Miejskiej Energetyce Cieplnej w Koszalinie...

Nazywam się Andrzej Bzymek. Mam 61 lat. Całe dorosłe życie byłem czynny zawodowo. Pracowałem w branży ciepłowniczej, w tym wiele lat w Miejskiej Energetyce Cieplnej w Koszalinie. Niestety latem tego roku wskutek wypadku straciłem nogę powyżej kolana. Nigdy nie potrafiłem długo usiedzieć w jednym miejscu, lubię działać i  chciałbym dalej aktywnie żyć i pracować. Obecnie mam protezę przejściową, która nie zgina się w kolanie ani stopie.  Uniemożliwia to normalne poruszanie się. Uczęszczam na rehabilitację, nie poddaję się, codziennie ćwiczę. Czuję się sprawny, chciałbym znów móc pracować, być aktywny i pomocny. Chcę być znowu „głową” rodziny. Nowa proteza  umożliwiająca sprawne poruszanie się oraz dostosowanie samochodu dla potrzeb osoby niepełnosprawnej pomogłoby mi funkcjonować i pracować na miarę moich możliwości.  Bardzo dziękuję.

POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bzymek, 6664 pomagacie mi Państwo wrócić do aktywnego życia.

Bardzo dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 790

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!