Witam, nazywam się Andrzej,  mam 18 lat. W wyniku wypadku samochodowego doznałem urazu kręgosłupa lędźwiowego, czego następstwem jest wiotkie porażenie kończyn dolnych. Obecnie na niewielkie odległości poruszam się o kulach jednak mam nadzieję,...

Witam, nazywam się Andrzej, mam 18 lat. W wyniku wypadku samochodowego doznałem urazu kręgosłupa lędźwiowego, czego następstwem jest wiotkie porażenie kończyn dolnych. Obecnie na niewielkie odległości poruszam się o kulach jednak mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł je odstawić i funkcjonować tak jak dawniej. Niezbędna jest do tego rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny, a koszty są bardzo wysokie... Dlatego chciałbym prosić Państwa o pomoc.  

WSPOMÓŻ MNIE W DRODZE DO SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bańkowski, 5823 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

Serdecznie dziękuję :)


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 437

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!