Amy Madeja

Madeja, 4681
KRS

O mnie

Mam na imię Amy i choruję na fibromialgię.

Choroba zniszczyła moje życie. Kazała mi zrezygnować z kariery naukowej (byłam tłumaczką tekstów filozoficznych PAN), zniszczyła plany artystyczne (studia muzyczne musiałam przerwać na 4. roku). Zniszczyła też moje małżeństwo. Od 10 lat jestem głównie przykuta do łóżka. Wymagam opieki. Poruszam się na wózku inwalidzkim. W „dobre” dni pozuję do zdjęć. Staram się pokazywać, że i w niepełnosprawności można być piękną! Robię też online program szkoły muzycznej II stopnia, w klasie wokalu. Marzę o tym, żeby zrobić dyplom i wrócić na scenę!

Proszę, przekaż na mnie 1,5% swojego podatku, żebym mogła żyć normalniej.

Przekazując 1,5% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Madeja, 4681 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu. Wystarczy tylko Twój 1,5%, żebym mogła dać z siebie 99%. Wesprzyj mnie w rozwijaniu mojej pasji.

Numer konta

Materiały do apelowania

Odsłon: 3623
Ilość pobrań: 34

Przekaż darowiznę

Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
Tytuł przelewu
Madeja, 4681
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.