Amelka urodziła się z wadami dłoni i stopy. Zdiagnozowano u niej również mózgowe porażenie dziecięce. Nie chodzi i nie mówi...

Amelka urodziła się z wadami dłoni i stopy. Zdiagnozowano u niej również mózgowe porażenie dziecięce. Nie chodzi i nie mówi. Przeszła już kilka operacji dłoni i stopy. Czekają ją kolejne. Każdego dnia ciężko pracuje na to, żeby było lepiej. Jest intensywnie rehabilitowana w każdym możliwym aspekcie od fizjoterapii, poprzez logopedię, integrację sensoryczną do osteopatii. Środki pozyskane za pośrednictwem subkonta przeznaczamy na szeroko pojętą rehabilitację oraz niezbędny sprzęt ortopedyczny. Dziękujemy za każdą złotówkę, która zwiększa szanse Amelki na normalne życie. 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Osowska, 10106 pomagacie Państwo Amelce w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1033

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!