Cześć, tu Amelka. Jestem wesołą trzylatką, która od kilku miesięcy z radością chodzi do przedszkola. Od urodzenia opiekuje się mną wielu specjalistów. Po urodzeniu przeszłam poważną operację – moje jelita, macica oraz jajniki były poza brzuszkiem.

Mam duże zmiany w prawej półkuli mózgu. Lewa rączka i nóżka nie są tak sprawne jak prawa strona. Regularnie uczęszczam na rehabilitację. Noszę specjalną ortezę, dzięki której lepiej mi się chodzi. Co pół roku trzeba ją zmieniać. Ciężko pracuję, ale się nie poddaję. Proszę, ułatw mi dalszą pracę – pomóż mi i moim rodzicom cieszyć się w pełni życiem.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MUSIALSKA,12981 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

Z góry dziękuję za wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 833

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!