Amelia urodziła się 24.05.2016r. z niewykształconymi małżowinami usznymi i zrośnięciem przewodów słuchowych. Amelia ma niedosłuch znacznego stopnia i korzysta z aparatu słuchowego na przewodnictwo kostne.

Amelka ma wadę serca VSD, porażenie nerwu twarzowego (wpływa to na ograniczenie mimiki twarzy, problemy z wymową, jedzeniem oraz wzrokiem), obniżone napięcie mięśniowe i zaburzenia równowagi. Amelia jest pod opieką wielu specjalistów i wymaga stałej terapii neurologopedycznej, wzroku, integracji sensorycznej, rehabilitacji słuchu i mowy, masaży twarzy. W przyszłości czeka ją kosztowny zabieg rekonstrukcji małżowin usznych.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DĄBROWSKA,12098 wspierasz codzienne funkcjonowanie Amelki.

Z góry dziękujemy za udzielone wsparcie!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 293

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!