Mam na imię Amelia. Urodziłam się w 2017 roku. Nic nie wskazywało na to, że jestem poważnie chora. Niestety w wieku 5 miesięcy dostałam pierwszego napadu padaczki.

To wydarzenie zapoczątkowało lawinę. Pojawiły się kolejne napady o różnej postaci i przebiegu. Tylko dzięki determinacji mamy i taty oraz pomocy dobrych ludzi, wiemy że choruję na Ciężką Miokloniczną Chorobę Niemowląt - Zespół Dravet. Niestety rokowania choroby są poważne. W każdej chwili może nastąpić napad, który doprowadzi do mojego regresu, który może mnie odebrać mamie i tacie. Jednak oni się nie poddają. W tym momencie jestem leczona lekami przeciwpadaczkowymi i dietą ketogenną. Ponieważ potrzebuję stałej rehabilitacji, proszę Was o wsparcie.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BRZEZIŃSKA, 12435 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1815

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!