Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Allan Dańko

Allan Dańko jest nastolatkiem, bardzo wesoły, energiczny chłopak z Zabrza. Gra w piłkę nożną, uczęszcza do klasy sportowej. Chodzi na basen. Odkrył w sobie nową pasję jazdy na rowerze...

Allan Dańko jest nastolatkiem, bardzo wesoły, energiczny chłopak z Zabrza. Gra w piłkę nożną, uczęszcza do klasy sportowej. Chodzi na basen. Odkrył w sobie nową pasję jazdy na rowerze. W listopadzie 2014 roku zachorował na cukrzycę typu 1. Cukrzyca to podstępna i nieuleczalna choroba, wymaga od dziecka samokontroli oraz samodyscypliny. Przed każdym wysiłkiem, w trakcie i po, musi być wykonywany pomiar cukru. Przed każdym posiłkiem, po posiłku, w każdym momencie kiedy źle się poczuje znowu dokonuje pomiaru, dodatkowo pomiar nocny. Przez ciągłe nakłuwanie  palców, opuszki zaczęły wyglądać jak "sitko". Od początku choroby syn był na penach tzn. że przed każdym posiłkiem musiał się kłuć aby podać insulinę w brzuch, w udo lub w pośladki. Dodatkowo podczas wysokich cukrów czyli hiperglikemii aby podać korektę. Obecnie syn ma pompę insulinową, która przez 24 h na dobę dozuje odpowiednią ilość insuliny.Zakupiliśmy Freestyle Libre, aby ograniczyć pomiar krwi z palców. Jest to urządzenie do pomiaru glukozy, które działa na zasadzie przyłożenia czytnika do sensora umieszczonego na ramieniu syna. Dzięki temu można dokonywać pomiarów bezboleśnie. Niestety osprzęt do pompy, wkłucia, sensory, insulina są bardzo drogie. Jeśli ktokolwiek z Państwa zechce wesprzeć nas w walce z chorobą, będziemy niezmiernie wdzięczni. 

PROSZĘ WSPOMÓŻ ALLANA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dańko, 6855 będziecie Państwo naszym dużym wsparciem w codziennym funkcjonowaniu Allana.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 597
Ulotkę wygenerowano: 22
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>