Alinka ma 5 lat, guza mózgu i walczy o życie. 14.01.2020r. Alinka, z powodu ataku drgawek uogólnionych oraz nasilonych wymiotów, została przyjęta na oddział neurologiczny. Badania uwidoczniły guza mózgu oraz wodogłowie.

W trybie pilnym została przeprowadzona operacja, po której Alinka straciła wzrok. Niestety 15.01. nastąpiło pogorszenie stanu i córeczka została przewieziona transportem lotniczym do szpitala w Katowicach, gdzie została przeprowadzona kolejna operacja endoskopem, gdzie usunięto wodogłowie, ale guz pozostał. Obecnie Alinka oczekuje kolejnej operacji, po której, jeśli przeżyje, czeka ją długa i żmudna rehabilitacja, nie wiadomo też czy uda się przywrócić jej wzrok.

POMÓŻ URATOWAĆ ŻYCIE ALINKI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem POSIDIELOVA, 13256 wspierasz Alinę w codziennym funkcjonowaniu oraz dalszym leczeniu i rehabilitacji. Liczy się każda złotówka. Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 6504

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!