Mam na imię Alina, mam 45 lat, jestem mężatką i mamą długo wyczekiwanego synka-5 lat. Od 2020 r zmagam się z nowotworem złośliwym szyjki macicy-Figo IVA. Przeszłam już wiele, operację, chemioterapię, radioterapię. Leczenie spowodowało wiele skutków ubocznych i z dnia na dzień stałam się osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Potrzebuję rehabilitacji i opieki lekarzy różnych specjalizacji.

Wiara, nadzieja, miłość, rodzina i grupa ludzi, którzy mnie wspierają, pomogły mi przetrwać trudne chwile, a synek jest moim motorem napędowym w życiu. Mam nadzieję, że leki, rehabilitacja, suplementacja, dieta oraz moje optymistyczne nastawienie pomogą mi wychować synka, wrócić do pracy i żyć bez bólu.

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dachnowska,14288 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu i powrocie do zdrowia.

,,Póki człowiek oddycha to zawsze jest nadzieja" i tego się trzymam.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 59

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!