Cześć, jestem Alicja, mam 5 lat. Mając 6 miesięcy zachorowałam na nowotwór złośliwy, który pojawił się w lewej nodze. W październiku 2016r. udało się zakończyć leczenie poprzez chemioterapię i operację.

Byłam wtedy bardzo szczęśliwa, mogłam chodzić do przedszkola i cieszyć się tym, czym inne dzieci w moim wieku. Niestety w październiku 2020r. znów zachorowałam, tym razem nowotwór pojawił się w jamie ustnej, w żuchwie. Obecnie jestem po operacji usunięcia guza, przez którego mam niesymetryczną twarz i usunięte zęby stałe. Guz niestety może odrastać. Dlatego chce wszystkich zachęcić do przekazania mi swojego 1%, gdyż te pieniążki pomogą w rekonstrukcji ubytków w szczęce i plastyce kości żuchwy.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Krzywiec, 6190 wspieracie mnie w codziennych zmaganiach. Dziękuję za każdą pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 488

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!