Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Alicja Krzywiec

Alicja w styczniu 2016 roku mając niespełna 6 miesięcy, zachorowała na nowotwór złośliwy - fibrosarcoma infantile. 13 stycznia przeszła pierwszą operację pobrania wycinka z guza, który pojawił się w dystalnej części uda lewego...

Alicja w styczniu 2016 roku mając niespełna 6 miesięcy, zachorowała na nowotwór złośliwy - fibrosarcoma infantile. 13 stycznia przeszła pierwszą operację pobrania wycinka z guza, który pojawił się w dystalnej części uda lewego. 21 lutego przeszła po raz kolejny operację pobrania wycinka, po której w szybkim tempie guz zaczął się rozrastać. W konsekwencji 3 marca Alicji lekarze założyli drogę centralną typu Broviac, aby od 4 marca móc zacząć leczenie - chemioterapię. Leczenie teoretycznie miało zakończyć się po rezonansie który zaplanowany był na 10 maja. Niestety rezonans wykazał zupełnie co innego niż byśmy mogli sobie wyobrazić. Badanie wykazało, że guz minimalnie się zmniejszył, ale zaczął naciekać na mięsień oraz wszystkie naczynia. Chirurdzy nie chcieli się podjąć radykalnej operacji usunięcia guza, gdyż byłaby ona operacją okaleczającą, skutkującą niedowładem kończyny, tak więc 12 maja zostało wznowione leczenie – chemioterapia, lecz już dużo mocniejsza, co automatycznie miało wpływ na złe samopoczucie Alicji oraz złe wyniki. 28 lipca we Wrocławiu Alicja przeszła operację usunięcia guza, po której dalej zostało włączone leczenie - chemioterapia,  dlatego też zwracamy się z ogromna prośbą do wszystkich, którzy mogą nam pomoc i przekazać środki na dalsze leczenie oraz rehabilitację chorej nóżki Alicji i powrót do zdrowia. Za okazaną pomoc z całego serca dziękujemy - rodzice Jolanta i Grzegorz.

WSPOMÓŻ ALICJĘ W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Krzywiec, 6190 pomagacie Państwo Alicji w walce z chorobą.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 324
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>