Nazywam się Korozej Alicja. Od 16 lat po nieudanej operacji guza rdzenia kręgowego jestem sparaliżowana od pasaw. Wózek jest moimi nogami, to takie trudne żyć i co dzień pokonywać wszystkie trudności, ale walczę od 6 lat lecząc wysiedziane na wózku odleżyny.

Mój stan zdrowia pogorszył się, większość czasu spędzam w łóżku, co doprowadziło do zaniku mięśni i potrzebuję pomocy we wszystkich czynnościach. Zbieram na rehabilitację. Brak pieniędzy to główna przeszkoda a koszty leczenia tych odleżyn są wysokie. Życie zmusiło mnie o proszenie o pomoc, więc proszę i z góry dziękuję każdemu, kto okaże trochę serca.

 WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Korozej, 7671 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1268

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!