Alicja urodziła się jako wcześniak 09.06.2017r w szpitalu w Bytomiu z rozszczepem kręgosłupa i przepukliną oponowo - rdzeniową, jest to bardzo poważna wada centralnego układu nerwowego. Swoją pierwszą operację przeszła jeszcze w brzuchu mamy, nie ustrzegło jej to jednak przed wieloma schorzeniami...

Alicja urodziła się jako wcześniak 09.06.2017r w szpitalu w Bytomiu z rozszczepem kręgosłupa i przepukliną oponowo - rdzeniową, jest to bardzo poważna wada centralnego układu nerwowego. Swoją pierwszą operację przeszła jeszcze w brzuchu mamy, nie ustrzegło jej to jednak przed wieloma schorzeniami.Ala ma niedowład kończyn dolnych, wodogłowie oraz pęcherz neurogenny - musi być cewnikowana co 3 godziny. Nasza córka potrzebuje leczenia oraz długiej i kosztownej rehabilitacji, która mamy nadzieję pozwoli jej kiedyś stanąć o własnych siłach i prowadzić normalne życie.  

WSPOMÓŻ ALĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ciach, 8946 pomagacie Państwo Alicji w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1220

Ilość pobrań: 32

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!