Mijają ponad dwa lata walki naszego syna Aleksego o zdrowie, sprawność, lepszą przyszłość. Część problemów zdrowotnych mamy już za sobą, atrezje przełyku, gastrostomię, część operacji lewej ręki z radializacją nadgarstka oraz operację przetoki grzbietu nosa. To jest nasza szpitalna przeszłość.

Dzięki Waszej pomocy zwielokrotniliśmy ilość rehabilitacji, dodatkowych badań, mamy możliwość ciągłej diagnostyki za co jesteśmy szczerze wdzięczni. Ten rok zaczynamy od kardiochirurgicznej naprawy serduszka Aleksego, co jest naszym priorytetem i koniecznością w dalszym leczeniu operacyjno-rehabilitacyjnym. Przed dzielnym Aleksiem jeszcze sporo zabiegów i operacji. Naprawdę jesteśmy z niego dumni. Wspólnie prosimy o wsparcie.

Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szargan, 10749 pomóż w rehabilitacji i leczeniu oraz codziennym funkcjonowaniu Aleksego.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 212

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!