Witam Państwa bardzo serdecznie. Nazywam się Szymaniak Aleksandra, mam 33 lata. Jestem żoną oraz mamą 2 letniej córeczki Poli. W maju 2018 roku po raz kolejny zostanę mamą...

Witam Państwa bardzo serdecznie. Nazywam się Szymaniak Aleksandra, mam 33 lata. Jestem żoną oraz mamą 2 letniej córeczki Poli. W maju 2018 roku po raz kolejny zostanę mamą. Od ponad 10 lat choruję na cukrzycę typu 1, tzw. insulinozależną. Choroba ta wymaga nieustannej kontroli poziomu cukru we krwi, ogromnej samodyscypliny i zaangażowania. Do tej pory leczyłam się za pomocą penów i każdorazowych iniekcji insuliny podczas spożywanych posiłków. Wahania glikemii są bardzo różne, co spowodowało, że podjęłam decyzję o zakupie osobistej pompy insulinowej. Pomoże mi ona w utrzymaniu prawidłowych poziomów cukru we krwi a co za tym idzie, uniknę późniejszych powikłań zdrowotnych, które niestety wiążą się z tą chorobą. Bardzo mi zależy na kupnie tego sprzętu ponieważ mam dla kogo żyć i się starać. Zakup pompy i jej utrzymanie jest bardzo kosztowne. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w uzbieraniu pieniążków, które pozwolą mi na zakup osobistej pompy insulinowej a co się z tym wiąże nadzieję na lepsze życie. Należę do Fundacji Avalon, która pomaga, takim osobom jak ja, żyć i funkcjonować ze swoją niepełnosprawnością.  

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szymaniak, 7973 pomagacie mi Państwo w zakupie osobistej pompy insulinowej oraz wspieracie Państwo moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 544

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!