Nazywam się Aleksandra Mieszczak, mam 44 lata. W czerwcu 2014 roku miałam bardzo poważny wypadek samochodowy w wyniku którego amputowano mi nad łokciem lewą rękę...

Nazywam się Aleksandra Mieszczak, mam 44 lata. W czerwcu 2014 roku miałam bardzo poważny wypadek samochodowy w wyniku którego amputowano mi nad łokciem lewą rękę. Od prawie dwóch lat borykam sie z problemem uzbierania środków na zakup protezy ręki, której koszt to ok. 200.000zł. (jest to kwota, która przekracza moje możliwości finansowe) oraz pokrycie kosztów związanych z moją rehabilitacją. Dzięki protezie stanę się osobą samodzielną i będę mogła podjąć pracę, ponieważ obecnie jestem na rencie. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na ten cel. Każda pomoc jest dla mnie bardzo ważna, bo przybliża mnie małymi krokami do powrotu do normalności i sprawności sprzed wypadku. Z góry dziękuje z całego serca za okazanie mi pomocy i wsparcia.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mieszczak, 5663 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 753

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!