Witam. Mam na imię Aleksandra. W wieku 18 lat uległam poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznałam ciężkiego urazu wielonarządowego, z którego skutkami cały czas się borykam...

 Witam. Mam na imię Aleksandra. W wieku 18 lat uległam poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznałam ciężkiego urazu wielonarządowego, z którego skutkami cały czas się borykam. Poruszam się na wózku inwalidzkim tylko przy pomocy osób trzecich. Uczę się od nowa chodzenia, mowy, pisania. Codzienna praca z rehabilitantami, logopedą jest możliwa tylko dzięki ofiarności darczyńców, dlatego zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc.  Dziękuję.

POMÓŻ OLI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Irzyk, 5887 wspieracie mnie Państwo w walce o samodzielność.

Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 780

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!