Mam na imię Ola, mam 20 lat. Choruję na bardzo rzadką, nieuleczalną chorobę genetyczną - Neurofibromatozę typu II, zdiagnozowaną dwa lata temu.

Zawsze byłam aktywna społecznie, od kilkunastu lat udzielam się w harcerstwie i różnego rodzaju wolontariatach. Uwielbiam nieść pomoc, kiedy tylko mogę, sprawia mi to wielką satysfakcję. Niestety teraz sama jej potrzebuję. Na nerwach w moim ciele występują liczne guzy, które odbierają mi kolejne zmysły i kontrolę nad ciałem. Obecnie odebrały mi całkowicie słuch, co było dla mnie bardzo bolesne, gdyż wiązałam swoją przyszłość z muzyką. Ponadto mam uszkodzony błędnik oraz niedowidzenie oka lewego, a na prawe wzrok się pogarsza. Mimo tego nie chcę się poddawać.

PROSZĘ POMÓŻ MI OCALIĆ WZROK I WALCZYĆ Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DROŚ, 11359 pomożecie mi w codziennym funkcjonowaniu i w powrocie do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1043

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!