Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Aleksandra Chyła

Nazywam się Ola Chyła, mam 26 lat. Od urodzenia choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce. Posiadam orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności. Wymagam stałej, całodobowej opieki drugiej osoby. Jestem pod ciągłą opieką wielu specjalistów...

Nazywam się Ola Chyła, mam 26 lat. Od urodzenia choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce. Posiadam orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności. Wymagam stałej, całodobowej opieki drugiej osoby. Jestem pod ciągłą opieką wielu specjalistów.W lutym 2016 r. dzięki pomocy z 1% przeszłam operację polegającą na zaimplantowaniu do móżdżku stymulatora umożliwiającemu poprawę mojego stanu zdrowia. Po szczegółowym badaniu lekarze orzekli, że jest niezbędna druga, usprawniająca operacja, która odbędzie się na początku 2017 roku. Aby efekty operacji były widoczne, konieczna jest ciągła rehabilitacja dedykowana dla osób z porażeniem mózgowym. Ze względu na stan zdrowia muszę być stale rehabilitowana.Koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają możliwości finansowe mojej rodziny. Mam szansę wykonywać samodzielnie podstawowe czynności – dlatego zwracam się o pomoc.1% podatku i darowizny pomogą w opłaceniu mojego kosztownego leczenia i rehabilitacji oraz będą wsparciem w codziennym funkcjonowaniu.Interesuję się literaturą, muzyką, lubię zwierzęta.

PROSZĘ, POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Chyła, 3467 pomagasz mi w codziennych zmaganiach. Z góry serdecznie dziękuję.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1391
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>