Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Aleksandra Białdyga

Rak to nie może być wyrok… To pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy kiedy w lipcu 2011 r. usłyszałam, że w mojej głowie pojawił się złośliwy guz...

Rak to nie może być wyrok… To pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy kiedy w lipcu 2011 r. usłyszałam, że w mojej głowie pojawił się złośliwy guz, który rozrastał się powodując uporczywe bóle głowy. Wdarł się w moje życie nagle i spowodował, iż wiele spraw musiałam przewartościować. Postanowiłam, że nie będę się zastanawiać nad tym dlaczego to mnie spotkało? W moim życiu były już trudne chwile, ale się nie poddawałam i wiedziałam, że i tym razem się nie poddam. Konieczność uporządkowania wszystkich spraw przed pójściem do szpitala, a przede wszystkim przekazanie tej informacji moim synom było najtrudniejsze. Było mi bardzo ciężko ale wiedziałam, że Pan Bóg nie pozwoli mi jeszcze odejść. I tak też się stało dzięki wspaniałym ludziom, na których mogłam i nadal mogę liczyć i przede wszystkim dzięki szybkiej interwencji chirurgicznej guz został usunięty. Po operacji był czas rehabilitacji i powolnego powrotu do zdrowia. Dzięki mojej cudownej rodzinie oraz przyjaciołom mogłam znowu cieszyć się życiem. Minęło sześć lat, myślałam że czas działa na moją korzyść niestety wynik ostatniego kontrolnego rezonansu nie dawał żadnych złudzeń – wznowa guza. Tym razem operacja nie dawała gwarancji usunięcia go w całości, istniało poważne ryzyko paraliżu czy też częściowego niedowładu. Na szczęście podjęto się po raz kolejny operacji, która się udała. Wynik histopatologiczny wykazał, iż to glejak (skąpodrzewiak). Oznacza to konieczność dalszego leczenia. Zostałam zakwalifikowana do radio i chemioterapii. Przede mną kolejna walka. Jednak aby terapia przyniosła skutki konieczne jest jej wsparcie również wszystkimi innymi dostępnym środkami, w tym medycyny alternatywnej tak aby wzmocnić osłabiony naświetlaniem i chemią organizm. Wysokie koszty tej terapii w tym wizyty u specjalistów, dodatkowe leki i suplementy diety przekraczają niestety możliwości finansowe naszej rodziny. Bardzo proszę o wsparcie finansowe, będę wdzięczna za każdą pomoc. 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Białdyga, 9474 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2666
Ulotkę wygenerowano: 35
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+2 #1 Jarek 2018-03-15 12:20
Wiem że Jesteś silna...

Wiedz że dasz radę...

Wiesz że zawsze możesz na mnie liczyć...
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>