Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Aleksander od urodzenia (1997) choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Nie mówi i nie chodzi samodzielnie ( przeszedł szereg operacji nóg), ale jest optymistycznie nastawiony do życia...

Dziękuję Wam za wsparcie !!!Aleksander od urodzenia (1997) choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Nie mówi i nie chodzi samodzielnie ( przeszedł szereg operacji nóg), ale jest optymistycznie nastawiony do życia.Wymaga stałej opieki, a przede wszystkim rehabilitacji ruchowej oraz neurologicznej. Aleksander jest kontaktowy i bardzo chętnie współpracuje. Czas bez rehabilitacji jest stracony dla niego, ale zauważamy postępy. Kosztowna i długotrwała pomoc to jedyna nadzieja dla naszego syna. Za każde wsparcie dziękujemy.

Prosimy dla Olka o wsparcie

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zajdel, 7707 pomagacie Państwo w codziennym funkcjonowaniu naszego syna.

Za każde wsparcie dziękujemy.


Odsłony: 581

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!