Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Aleksander Szymczak

Mam na imię Aleksander, urodziłem się 14 maja 2010r. W drugiej dobie życia trafiłem na oddział intensywnej terapii i patologii noworodka, a stamtąd po niecałym miesiącu na oddział neurologii dziecięcej...

Mam na imię Aleksander, urodziłem się 14 maja 2010r. W drugiej dobie życia trafiłem na oddział intensywnej terapii i patologii noworodka, a stamtąd po niecałym miesiącu na oddział neurologii dziecięcej. Stwierdzono u mnie czterokończynowe porażenie mózgowe. We wrześniu 2010r. zachorowałem na zapalenie płuc, zostałem zaintubowany, jednak mój stan po paru dniach uległ pogorszeniu i zostałem przetransportowany do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie cudowni lekarze i pielęgniarki uratowali mi życie. Niestety wiązało się to z koniecznością wykonania tracheotomii i teraz muszę żyć z rureczką. W 2013 r. zdiagnozowano u mnie DEFICYT Aktywności cyklohydrolazy guanozynotrójfosforanu - bardzo rzadką chorobę genetyczną. Na co dzień jestem pogodnym i uśmiechniętym chłopcem. Jednak wyjazdy do specjalistów, sprzęt do rehabilitacji, a także przybory higieniczne (rurki tracheotomijne, opatrunki sztuczne noski) dużo kosztują, a moich Rodziców na to nie stać. Zwracam się więc do ludzi dobrego serca z prośbą o pomoc w powrocie do zdrowia.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szymczak, 729 pomagacie mi Państwo wrócić do zdrowia. Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę – Aleksander Szymczak z Rodzicami.

POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO ZDROWIA!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szymczak, 729 pomagacie mi Państwo wrócić do zdrowia. Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę – Aleksander Szymczak z Rodzicami.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 98
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a