Mam na imię Aleksander i od wczesnego dzieciństwa zmagam się z AUTYZMEM. Rodziców zaniepokoił brak mowy i jakiejkolwiek komunikacji z mojej strony. Mam dwa latka, a nie wypowiedziałem jeszcze żadnego słowa. Otaczający świat jest dla mnie dość dziwny. Nie lubię hałasu, dotyku, nie jem samodzielnie, bawię się schematycznie, nie zwracam uwagi na inne dzieci, jestem nadruchliwy.

Dzielnie pracuję nad własną, lepszą sprawnością. Korzystam z terapii logopedycznej, integracji sensorycznej, rehabilitacji ruchowej. Pracuję z terapeutami zajmującymi się dziećmi z autyzmem. Dzięki zajęciom zaczynam mieć lepszy kontakt z otoczeniem. Chcę, aby rodzice usłyszeli upragnione „mama” i „tata”. Dlatego potrzebuję Waszego wsparcia, bo koszty pełnej rehabilitacji są ogromne.

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SOKOŁOWSKI, 14778 wspierasz moje codzienne funkcjonowanie.

Pracy przede mną wiele, ale dzięki Tobie na pewno się uda!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1217

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!