Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Oluś Majcher Wojownik z 28tc. W wyniku wcześniactwa zmaga się z wodogłowiem pokrwotocznym z wszczepioną zastawką komorowo-otrzewnową, mózgowym porażeniem dziecięcym czterokończynowym, epilepsja, CVI (mózgowym uszkodzeniem widzenia).

Oluś jest wyjątkowym dzieckiem. Nie choroba jednak czyni go wyjątkowym, a jego uśmiech i niezwykła siła. Jego dzieciństwo to WALKA o sprawność każdego dnia. Jest naszym CUDEM, wyzwaniem, morzem wyrzeczeń i ogromem pracy. Wymaga systematycznej i kosztownej rehabilitacji oraz kosztownego i niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego ułatwiającego mu funkcjonowanie. Zwracam się z serdeczną prośbą o wsparcie. Dziękuję za każdą złotówkę i 1% podatku, bo to realna pomoc w walce o lepsze życie naszego synka.

WALCZYMY O SPRAWNOŚĆ OLECZKA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MAJCHER, 10080 pomagasz Olkowi w codziennym funkcjonowaniu.

Serdecznie dziękuję. Mama Kasia


Odsłony: 2711

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!