Olek ma 6 lat, urodził się z Zespołem MOWATA-WILSON. Jest to bardzo rzadka i nieuleczalna choroba genetyczna, zespół wad wrodzonych,który powoduje znaczne opóźnienie w rozwoju psychoruchowym i upośledzenie umysłowe.

Olek nie mówi, a do samodzielnego chodzenia jeszcze daleka droga, dlatego potrzebuje ciągłej rehabilitacji oraz pracy z logopedą i psychologiem oraz ciągłych konsultacji lekarskich. Nasz syn przeszedł już w życiu wiele ale ma jeszcze bardzo dużo siły by dalej walczyć. Dlatego prosimy o wasze wsparcie przekazując 1% na dalszą rehabilitacje by mógł samodzielnie chodzić i trochę się usamodzielnić.

POMÓŻ OLKOWI MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Król, 10254 wspieracie Państwo Olka w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 558

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!