Alex urodził się 7.01.2019 r. W 3 miesiącu życia ujawniła się postępująca i nieuleczalna choroba genetyczna, zaliczana do chorób ultrarzadkich: Zespół Leigha. Choroba ta niszczy jego układ nerwowy i mięśniowy.

W pierwszym roku swojego życia Alex spędził 5 miesięcy w szpitalu, jego stan był bardzo ciężki. W tym czasie lekarze wielokrotnie walczyli o jego życie. Od 7 miesiąca życia już nie oddycha samodzielnie tylko za pomocą respiratora. Choroba spowodowała że nasz syn jest dzieckiem leżącym, nie mówi, nie widzi, ma napady padaczkowe i niewydolność serca, karmiony jest za pomocą sondy specjalistyczną mieszanką mleczną, sprowadzaną z zagranicy. Alex wymaga całodobowej opieki, rehabilitacji oraz dużej ilości leków podtrzymujących jego życie. Chcielibyśmy, aby nasz synek był z nami jak najdłużej i aby jego życie było jak najbardziej komfortowe, dlatego prosimy o wsparcie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem: JAROSZEWSKI,12992 wspierasz nas w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 135

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!