Chłopiec, którego widzicie na zdjęciu, kocha jeździć na rowerze i hulajnodze, uwielbia spędzać czas na podwórku, jeść pizzę i lody. Ma na imię Olek, ma 3 lata i rozpiera go energia.

Jest po operacji usunięcia guza mózgu i zmaga się z glejakiem dróg wzrokowych. Zmiany chorobowe w obu pasmach wzrokowych są nieoperacyjne, więc czeka go roczna chemioterapia. Leczenie, badania, rehabilitacja, stała kontrola okulistyczna i wszelkie czynności, które poprawiają jakość jego życia, są kosztowne. Oluś jest bardzo silnym i radosnym chłopcem. Wierzymy, że wygra z chorobą, choć będzie to długa i ciężka droga. Prosimy, pomóżcie nam w walce o zdrowie naszego synka.

POMÓŻ OLKOWI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CZAJEWSKI,13717 wspierasz Olka w codziennych zmaganiach.

Monika, Adrian i Olek


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 9065

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!