Mam na imię Aleksander. Urodziłem się 21.03.2019r. zdrowy i silny z 10 punktami w skali Apgar. Niespodziewanie w 3 miesiącu życia trafiliśmy z rodzicami na oddział neurologii dziecięcej. Diagnoza - mikrocefalia i padaczka lekooporna.

Wielka radość zmieniła się w strach, ponieważ nie wiadomo było co przed nami. Obecnie czekamy na wyniki badań genetycznych i metabolicznych. Ze względu na obniżone napięcie lekarze zdecydowali się na karmienie dojelitowe przez PEG. Nie podnoszę główki, nie siedzę samodzielnie i mam opóźniony rozwój psychoruchowy. Jestem pod stałą opieką wielu specjalistów m.in. neurolog, neurochirurg, okulista, gastrolog czy neurologopeda. Moja codzienność to rehabilitacja, która jest niezbędna, abym mógł kiedyś stanąć na nóżkach. Moi rodzice robią wszystko, abym był jak najbardziej sprawny.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CAPAJA, 14429 wspierasz nas w codziennych zmaganiach. Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 32

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!