Nazywam się Aleksandra Jasińska i mam 21 lat. Zdiagnozowana  u mnie została choroba genetyczna- Zespół Ehlersa-Danlosa. Jest ona klasyfikowana do chorób rzadkich, której leczenie, na terenie Polski, jest utrudnione...

Nazywam się Aleksandra Jasińska i mam 21 lat.Zdiagnozowana  u mnie została choroba genetyczna- Zespół Ehlersa-Danlosa. Jest ona klasyfikowana do chorób rzadkich, której leczenie, na terenie Polski, jest utrudnioneW wyniku choroby dotyka mnie wiele dolegliwości, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, podjęcie normalnej pracy i normalnego życia.Środki zebrane na subkoncie chcę przeznaczyć na: operację odbudowy więzadeł w lewym kolanie, przeprowadzenie badań genetycznych, zakup wózka inwalidzkiego, sprzętu elektro - stymulującego  TENS oraz wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.  

WESPRZYJ  MNIE W MOICH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jasińska, 9153  pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1162

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!