Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Mam na imię Alan. Jestem wyjątkowym dzieckiem, ponieważ mam wyjątkowego przyjaciela -AUTYZM DZIECIĘCY. Nazywam go przyjacielem, gdyż będzie mi towarzyszył przez całe życie.

Mam zaburzenia integracji sensorycznej, opóźnioną mowę, nie potrafię się komunikować, boję się świata i ludzi, mam trudność z radzeniem sobie ze swoimi emocjami. Bardzo chce rozumieć otoczenie i żeby otoczenie rozumiało mnie. Do tego potrzebne są mi terapię i turnusy rehabilitacyjne. Terapia pomoże mi zrozumieć siebie, budować relacje. Moja cała rodzina wspiera mnie. Rodzice ćwiczą ze mną również w domu, kochają mnie i pomagają mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Chce bardzo podziękować za każde wsparcie i prosić o pomoc w realizowaniu terapii.

Razem możemy dokonać niemożliwego

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PYRA, 15420 wspieracie mnie w walce z chorobą i codziennych zmaganiach.

Dziękuję.


Odsłony: 1240

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!