Dla 6- letniego Alana każda płytka krwi jest na wagę złota. Spokojny, niezwykle wrażliwy indywidualista. Jest wielkim fanem lego oraz interesuje się kosmosem. Chłopiec od dwóch lat choruje na przewlekła małopłytkowość samoistna oraz niedokrwistość mikrocytarną.

Alan z powodu niskich płytek i krwotoków z nosa jest częstym pacjentem Przylądka Nadzieji, niestety leczenie niesie ze sobą skutki uboczne. Krwotoki z nosa są tak częste ze boimy się zasnąć. Koszty związane z leczeniem, zakupem leków, wizytami u specjalistów hematolog, laryngolog, okulista, kardiolog, logopeda i rehabilitacja, dojazdy do szpitali są bardzo duże, dlatego prosimy o pomoc.

Pomóżmy Alanowi wrócić do zdrowia !!!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Matusiak,12764 wspieracie Alana w codziennym funkcjonowaniu i walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1030

Ilość pobrań: 33

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!