Mam na imię Alan. Mam 3 latka. Kiedy miałem 10 dni miałem poważny wypadek i przeszedłem operację głowy. Trepanacja czaszki i pęknięta podstawa czaszki spowodowały, że do dziś walczę z powikłaniami pourazowymi.

Dzięki moim adopcyjnym rodzicom mam siłę i chęci by walczyć z niedowładem lewostronnym, przez który jeszcze sam nie chodzę a bardzo bym chciał. Uczęszczam też na zajęcia z neurologopedą i psychologiem, ponieważ jeszcze nie potrafię powiedzieć tego, co czuję i rozumiem. Moi rodzice wierzą we mnie, co daje mi siły do dalszej walki. Proszę nie bądź obojętny i pomóż mi w tej walce przekazując swój 1% podatku na dalszą terapię.

PRZEKAŻ 1%

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Madeja, 9976 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1048

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!