Mam na imię Aga. Kiedyś świat był MÓJ. Było naprawdę wspaniale. Teraz jestem na wózku inwalidzkim. Choroba więzi mnie w domu. Okazało się, że kleszcz był zainfekowany...

 Mam na imię Aga. Kiedyś świat był MÓJ. Było naprawdę wspaniale. Teraz jestem na wózku inwalidzkim. Choroba więzi mnie w domu. Okazało się, że kleszcz był zainfekowany. Dopiero po 7 latach odkryto, że choruję na Boreliozę, która nieodwracalnie zniszczyła mi duże i małe stawy oraz zaatakowała mózg. Doprowadziła do napadowych zaników władzy w nogach i rękach, jak również napadowych padaczek i utrat przytomności. Antybiotyki i chemia mają wybić bakterię, a suplementy wzmocnić mój organizm (wątrobę, nerki). Uratować dużych stawów się już nie da. Trzeba je wymienić. Małe stawy jest szansa naprawić po przez drogie, zagraniczne kuracje. Lubię robić na drutach, ale nie umożliwi mi to zebrania odpowiednich funduszy. Proszę Państwa o pomoc.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Zielkowska, 4035 pomagają mi Państwo w walce z chorobą. Dziękuję.

POMÓŻ MI WYZDROWIEĆ

Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2936

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!