Nazywam się Agnieszka Wiśniewska. Choruję na dystrofię mięśniową od dzieciństwa. Obecnie poruszam się na wózku elektrycznym. Niestety, wózek nie ułatwia mi życia, bo nie mogę sama wstawać z pozycji siedzącej, nie jestem zdolna do samoobsługi, więc jestem całkowicie uzależniona od pomocy i opieki innych osób.

Mam duże szanse na poprawę zdrowia, ponieważ mam zachowaną minimalną funkcję kończyn dolnych, czucie mam prawidłowe. Bardzo chciałabym poddać się terapii egzoszkieletem HAL w Kierszku, k. Konstancina, lecz nie mam na to środków. Dlatego zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe.

WESPRZYJ MNIE W MOJEJ DRODZE DO SAMODZIELNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Wiśniewska, 4868 pomożecie mi odzyskać sprawność i samodzielność oraz wesprzecie moje codzienne funkcjonowanie. Dziękuję za każdy dar serca.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1026

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!