Przyjaciele, Znajomi, i Życzliwe Osoby - moje leczenie trwa już 1,5 roku i końca nie widać...

Przyjaciele, Znajomi, i Życzliwe Osoby - moje leczenie trwa już 1,5 roku i końca nie widać, choć dotychczasowe efekty są zachęcające! Część terapii będę teraz realizować zagranicą na własny koszt. To są duże pieniądze, przerastające nasze możliwości. W tej walce o życie potrzebuję teraz Waszej pomocy - kto może i ma chęć wpłacić 1% na moje konto w Fundacji Avalon-będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam Wszystkich, dziękując jednocześnie za dotychczasową troskę, wsparcie i okazywane serce. Jedyna wielka wartość i dobro jakie wyniosłam z tego traumatycznego doświadczenie to świadomość jak wielu mam oddanych Przyjaciół, wspaniałą Rodzinę i że jestem jeszcze potrzebna. Więc walczę, mając ciągle nadzieję na wygraną. Agnieszka.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNEJ WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Tymińska, 5724, pomagacie jej Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 637

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!