Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Agnieszka Tomas

Nazywam się Agnieszka Tomas. Mam 36 lat i jestem mamą 5 letniej Amelki. Od 10 r. życia choruję na cukrzycę insulino-zależną. Powikłania występujące po 26 latach choroby utrudniają mi codzienne funkcjonowanie, kosztują dużo zdrowia i pieniędzy...

Nazywam się Agnieszka Tomas. Mam 36 lat i jestem mamą 5 letniej Amelki. Od 10 r. życia choruję na cukrzycę insulino-zależną. Powikłania występujące po 26 latach choroby utrudniają mi codzienne funkcjonowanie, kosztują dużo zdrowia i pieniędzy. W 2007 r. kupiłam własną pompę insulinową, która przez 24 godziny na dobę podaje mi insulinę. Cukrzyca wymaga ode mnie nieustannej kontroli, wszystko co wkładam do ust przeliczam kalorycznie i wyliczam do tego dawkę insuliny, którą wstrzyknie mi pompa. Poza tym nadal kilka razy dziennie sprawdzam poziom cukru. Marzy mi się utrzymanie organizmu w takiej kondycji, by dożyć czasów przeszczepu z komórek macierzystych. W 2008 r. spełniło się już jedno moje marzenie - zostałam szczęśliwą mamą. Moja córka Amelka urodziła się jako wcześniak. Od drugiego roku życia choruje na nawracające zapalenia płuc i zapalenia oskrzeli, przebyła zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, zdiagnozowano u niej astmę oskrzelową. Jest dzieckiem szczęśliwym i zdolnym. Mój mąż jest dobrym człowiekiem, pomaga mi w życiu codziennym, zasługuje na medal „super taty”. Na co dzień możemy liczyć tylko na siebie nawzajem. Moją dewizą w życiu zawodowym było zawsze niesienie pomocy potrzebującym. Obecnie nie mam możliwości podjęcia zatrudnienia i sama potrzebuję wsparcia finansowego  na pokrycie kosztów związanych z chorobą moją i córki.   

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ MOJĄ I MOJEJ CÓRKI

Możesz przekazać 1% podatku lub darowiznę na konto Fundacji Avalon z dopiskiem Tomas, 2564. Nic nie tracisz, a nam pomagasz żyć normalniej. Twój 1% ma znaczenie. Z góry dziękuję za Twoją pomoc.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 539
Ulotkę wygenerowano: 18
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>