Nazywam się Agnieszka Suchańska. Mam 42 lata i do listopada 2015 r. byłam pełną życia, wesołą, normalną kobietą. Pracowałam zawodowo i wspólnie z mężem wychowywaliśmy dwoje dzieci...

Nazywam się Agnieszka Suchańska. Mam 42 lata i do listopada 2015 r. byłam pełną życia, wesołą, normalną kobietą. Pracowałam zawodowo i wspólnie z mężem wychowywaliśmy dwoje dzieci. Pewnego dnia wszystko nagle się zmieniło, ponieważ dostałam bardzo rozległego udaru krwotocznego zwanego potocznie wylewem krwi do mózgu. Udar lewej półkuli mózgu w moim przypadku spowodował paraliż prawej ręki, niedowład nogi oraz zaburzenia mowy i funkcji logicznych mózgu, m.in. umiejętności poprawnego czytania, pisania, liczenia. Leczenie polega nie tylko na przywróceniu funkcji ruchowych pod okiem rehabilitantów, przywrócenia funkcji mowy pod opieką logopedy, ale także na akceptacji samego siebie z pomocą psychologa, ponieważ trudno samemu poradzić sobie z nową, diametralnie inną rzeczywistością.Rehabilitacja jest męcząca, kosztowna i bardzo długotrwała. Ćwiczenia należy wykonywać pod okiem wielu specjalistów, w różnych odległych miejscach, co sprawia, że od wypadku praktycznie nie ma mnie w domu, co niestety bardzo źle odbija się na mojej rodzinie, zwłaszcza dwójce małych dzieci. 1% Państwa podatku pozwoli mi na przeniesienie chociaż części procesu rehabilitacji do domu, przez co będę w końcu mogła być bliżej moich dzieci. To bardzo dla nich ważne w tym wieku.Przede mną długa droga, pełna mozolnej pracy, jednak widzę światełko w tunelu, mogąc stawiać czoła trudnościom, nie zaniedbując moich bliskich. Jesteśmy szczęśliwą rodziną, dla męża i dzieci zrobię wszystko co w mojej mocy, aby jak najszybciej powrócić do zdrowia. 

NIE PODDAJĘ SIĘ I CHCĘ ZA WSZELKĄ CENĘ POKONAĆ PRZECIWNOŚCI LOSU !!!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Suchańska, 8213 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1289

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!