Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Agnieszka Suchańska

Nazywam się Agnieszka Suchańska. Mam 42 lata i do listopada 2015 r. byłam pełną życia, wesołą, normalną kobietą. Pracowałam zawodowo i wspólnie z mężem wychowywaliśmy dwoje dzieci...

Nazywam się Agnieszka Suchańska. Mam 42 lata i do listopada 2015 r. byłam pełną życia, wesołą, normalną kobietą. Pracowałam zawodowo i wspólnie z mężem wychowywaliśmy dwoje dzieci. Pewnego dnia wszystko nagle się zmieniło, ponieważ dostałam bardzo rozległego udaru krwotocznego zwanego potocznie wylewem krwi do mózgu. Udar lewej półkuli mózgu w moim przypadku spowodował paraliż prawej ręki, niedowład nogi oraz zaburzenia mowy i funkcji logicznych mózgu, m.in. umiejętności poprawnego czytania, pisania, liczenia. Leczenie polega nie tylko na przywróceniu funkcji ruchowych pod okiem rehabilitantów, przywrócenia funkcji mowy pod opieką logopedy, ale także na akceptacji samego siebie z pomocą psychologa, ponieważ trudno samemu poradzić sobie z nową, diametralnie inną rzeczywistością.Rehabilitacja jest męcząca, kosztowna i bardzo długotrwała. Ćwiczenia należy wykonywać pod okiem wielu specjalistów, w różnych odległych miejscach, co sprawia, że od wypadku praktycznie nie ma mnie w domu, co niestety bardzo źle odbija się na mojej rodzinie, zwłaszcza dwójce małych dzieci. 1% Państwa podatku pozwoli mi na przeniesienie chociaż części procesu rehabilitacji do domu, przez co będę w końcu mogła być bliżej moich dzieci. To bardzo dla nich ważne w tym wieku.Przede mną długa droga, pełna mozolnej pracy, jednak widzę światełko w tunelu, mogąc stawiać czoła trudnościom, nie zaniedbując moich bliskich. Jesteśmy szczęśliwą rodziną, dla męża i dzieci zrobię wszystko co w mojej mocy, aby jak najszybciej powrócić do zdrowia. 

NIE PODDAJĘ SIĘ I CHCĘ ZA WSZELKĄ CENĘ POKONAĆ PRZECIWNOŚCI LOSU !!!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Suchańska, 8213 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1181
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>