Nazywam się Agnieszka Pajęcka, mam 39 lat. Pod koniec 2016 r. zdiagnozowano u mnie nowotwór przysadki mózgowej, a w dalszej diagnostyce złośliwego raka tarczycy...

Nazywam się Agnieszka Pajęcka, mam 39 lat. Pod koniec 2016 r. zdiagnozowano u mnie nowotwór przysadki mózgowej, a w dalszej diagnostyce złośliwego raka tarczycy. Najpierw była operacja wycięcia raka wraz z całą tarczycą. Życie mimo przejść dalej mnie nie rozpieszczało, po operacji najgorsze dla mnie do dziś są powikłania pooperacyjne (pooperacyjna niewydolność przytarczyc, porażenie krtani i struny głosowej oraz regulacja hormonalna). Zostałam objęta leczeniem Onkologicznym, gdzie miałam zastosowany jod radioaktywny i do dziś jestem objęta obserwacją. Mój organizm nie reaguje jak powinien,  od blisko ponad roku czuję nieustanne zmęczenie, brak sił, ciągłe stany zapalne, raz gorsze raz lepsze wyniki, ale walczę o to, by każdego dnia wykonywać chociażby codzienne obowiązki i staram się nie pokazywać moich słabości. Często mimo codziennego brania leków i suplementacji pomagają mi w stanach większego zmęczenia jedynie wlewy dożylne, które są kosztowniejsze od tradycyjnego leczenia. Lekarze  zalecają mi obecnie leczenie guza przysadki laserami, co wiąże się z ogromnymi wydatkami, na które mnie nie stać. Przez duże dawki leków i suplementów zaczęła się jeszcze początkowa niewydolność nerek. Jestem aktywna zawodowo, lecz nie jest łatwo, ale wierze, że zdołam przywrócić mój organizm do stanu pozwalającego by znów cieszyć się życiem, walczę po to by już nie oglądając się za siebie, jako zdrowa kobieta, realizować siebie, jako szczęśliwa żona, mama dwójki cudownych dzieci, bo kocham życie.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pajęcka, 8473 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennej egzystencji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1666

Ilość pobrań: 31

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!