Mam na imię Agnieszka, mam 46 lat. Jestem pielęgniarką. W 2018 roku usunięto mi guza ślinianki podżuchwowej prawej i po badaniach histopatologicznych okazało się, iż jest to nowotwór złośliwy zwany rakiem gruczołowo - torbielowatym (Adenoid Cystic Carcinoma - ACC)

To bardzo rzadki rodzaj nowotworu o złym rokowaniu. Potrzebne są badania w celu znalezienia skutecznych terapii. Postęp ACC jest zazwyczaj stopniowy, lecz nieubłagany. Szukanie terapii, leków - czy to w Polsce, czy zagranicą - wiąże się z bardzo wysokimi kosztami, liczonymi już nie w tysiącach złotych, a euro. Terapie wzmacniające organizm, rehabilitacja, wizyty u specjalistów generują ogromne koszty, dlatego proszę o pomoc.

POMÓŻ MI W WALCE O ZDROWIE I ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KRAWCZYK,12160 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 414

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!