Mam na imię Agnieszka, mam 38 lat. W styczniu tego roku usłyszałam diagnozę: niezróżnicowana choroba tkanki łącznej oraz towarzyszący jej zespół Raynauda. Z osoby energicznej, uśmiechniętej, stałam się osobą leżącą, zależną od innych.

Jestem diagnozowana również w kierunku choroby neurologicznej. Wypadek samochodowy w styczniu tego roku, dodatkowo spowodował, że uraz kręgosłupa, który miałam kilka lat temu pogłębił się. Marzę, aby odczuć ulgę w objawach, znów wyjść do ludzi i chodzić na spacery, bez trudu wykonywać zwykłe czynności, założyć rodzinę i poczuć znowu radość. Na chwilę obecną nie jestem w stanie podjąć pracy. Dlatego proszę Cię o wsparcie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KASZYŃSKA,13552 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję za okazane serce i wsparcie. Agnieszka


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 563

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!